Kaymakamımız Fuat GÜREL, Kaymakamlığımız tarafından düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Programında ev sahipliği yaptı. Korkut Ata Kültür Merkezinde gerçekleştirilen programa, kurum amirleri, kurum çalışanları, Şehit aileleri, gaziler ve vatandaşlarımız katıldı. Program saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Açılış konuşması ve sinevizyon gösterimi ile devam eden programda gazilerimizin konuşmaları yer aldı. Program Bayrak Gösterisi ve Demokrasi Marşının okunması ile son buldu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
        Kaymakamımız Fuat GÜREL 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebeti ile 15 Temmuz Şehitlerimizin kabirlerini ziyaret ederek, kabirleri başında dua etti. Allah Şehitlerimize Rahmet eylesin acılı ailelerine sabırlar versin.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
        Kaymakamımız Fuat GÜREL, Etimesgut Çarşı Camii önünde Kaymakamlığımız tarafından düzenlenen 15 Temmuz Şehitlerini anma etkinliğine ev sahipliği yaptı. Programda Şehitlerimiz için Mevlid-i Şerif okundu ve lokma ve içecek dağıtıldı.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
        Kaymakamımız Fuat GÜREL, bu akşam Akşam Namazı sonrası Etimesgut Şehir Meydanı - Çarşı Cami önündeki meydanda 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinliği ve Demokrasi Nöbetinde.